תוכנית השותפים מאפשרת לכם להציע לעסקים תוכנת SMS ותוכנת דיוור בדואר אלקטרוני ולהרוויח כסף מכל קנייה של הלקוח (כולל קניות חוזרות). InforUMobile היא מובילת שוק במוצרים אלה, היא פועלת בתחום זה למעלה מ- 15 ומשרתת למעלה מ- 10,000 עסקים בשירותים אלו. לכל המוצרים יש יתרונות ובידול מובהק והמודל העסקי הוא המתגמל ביותר מסוגו בישראל (פרטים מטה). להצטרפות לתוכנית מלאו את הטופס.

שוק תוכנות ה- SMS בישראל מוערך בכ- 200 מיליון ש"ח בשנה.
שוק תוכנות הדיוור בדואר אלקטרוני מוערך ב- 50 מיליון ש"ח בשנה.
זה שוק שמתאפיין בקניות חוזרת של העסקים כי הצורך הוא קבוע ולכן ההכנסה מכל לקוח היא גבוהה.

תוכנית השותפים נועדה לכל מי שיש לו גישה ללקוחות עסקים ורוצה להגדיל הכנסות:
יועצים עסקיים, יועצי שיווק, מאמנים, חברות שמוכרות מוצרים מחשוב/תוכנות לעסקים, חברות בניית אתרים, חברות פרסום/שיווק דיגיטלי, מעצבים, כותבי תוכן, רשתות עסקיות Networking

ישנם 2 מסלולים בתוכנית השותפים:
שותף ממליץ
השותף ממליץ לעסקים על מערכת ה- SMS ו/או מערכת הדיוור בדואר אלקטרוני של InforUMobile ומעביר לידים אלינו. אנחנו נסגור את העסקה למול הלקוח ונחתום מולו על הסכם.
השותף יקבל 15% מסך ההכנסה ששילם הלקוח כולל כל העסקאות העתידיות שלו.
שותף משלם (White Label)
השותף רוכש מאיתנו את השירות ומשלם לנו ישירות, מקבל WhiteLabel מותאם עבורו ומוכר את הפתרונות ישירות ללקוחותיו. השותף מקבל מחיר מוזל מאיתנו ומוכר ללקוחות שלו באיזה מחיר שהוא מעוניין.

InforUmobile תלווה אתכם עסקית בתהליך ותצייד אתכם בחומרי מכירה ושיווק מתאימים כדי שתוכלו לייצר הרבה מכירות ובקלות. נשמח לייעץ לכם בכל שאלה כדי להפוך אתכם מקצוענים בתחום. ערכת השותפים כוללת בין היתר:

  1. לינק לדף נחיתה לאיסוף לידים לשירותי SMS – ראה כאן (יש להחליף את הכיתוב PartnerNumber בתוך הלינק, במספר השותף שלך).
  2. לינק לקורס מקיף בנושא SMS לעסקים – ראה כאן
  3. לצורך יצירת ביקושים ל- SMS ברשימה התפוצה שלכם (קרי, חימום הרשימה) , אנו ממליצים לדוור את סדרת הסרטונים הללו על 6 פעולות שעסקים יכולים לעשות באמצעות SMS. הנה נוסחים מומלצים לדיוור מייל זה.
  4. נוסחים מומלצים של מיילים לשליחה לרשימת תפוצה לאיסוף לידים או לרישום לקורס בעולם ה- SMS – לחצו כאן
  5. לינק לדף נחיתה לאיסוף לידים לשירות דיוור בדואר אלקטרוני – ראה כאן (יש להחליף את הכיתוב PartnerNumber בתוך הלינק, בשם שלך כשותף).
  6. לינק לקורס שיווק בדואר אלקטרוני – ראה כאן
  7. באנרים לפרסום המוצרים באתר שלך או במדיהראה כאן