צא'ט בוט

צ'אט-בוט הוא רובוט שמנהל שיחות ממוחשבות ואוטומטיות בשם העסק עם הלקוחות או צרכני השירות שלו. הצ'אט בוט חי בסביבה של רשתות חברתיות ואתרים. בעיקר ניתן למצוא אותו כיום במסנג'ר של פייסבוק. בעזרתו ניתן לתת מענה ללקוחות, לספק מידע ולהניע אותם לרכישה.

עסקים משתמשים בצ'אט בוט כדי לתקשר ביעילות עם קהל היעד שלהם, לשפר את חווית הלקוח ולהגדיל את המכירות. וגם על מנת לשפר את שירות הלקוחות והיעילות של הארגון.

צ'אט בוטים הופכים לתחום החם ביותר כיום בעולמות השיווק הדיגיטלי. עסקים רבים ברחבי העולם מתחילים להתאים את עצמם למגמה זו, וליצור עבור העסק שלהם בוטים.

אחד מהיתרונות הבולטים של הצ'אט בוט הוא העובדה שהוא מתקשר עם הלקוחות של העסק באזור הנוחות שלהם – כלומר בפלטפורמות המסרים המיידיים בם הם מבלים את מרבית זמנם באינטרנט.
ובמיוחד במסנג'ר של פייסבוק. הצא'ט בוט מתפקד מעולה בסביבה זו, והפעילות מולו מרגישה למשתמש כאינטואיטיבית וקלה ביותר. ולכן עולים סיכויי הבוט להצליח ולייצר תוצאות עסקיות עבור בעליו.

הנה מספר שימושים לצ'אט בוט לעסקים:

 

 

 

 

 

 

 

עסקים משתמשים בצ'אט בוט בשביל לתקשר טוב יותר עם קהל היעד שלהם, ועל מנת לשפר את חווית הלקוח ולהגדיל את המכירות. ישנם מגוון רחב של שימושים עסקיים לצ'אט בוט. אולם חשוב ראשית להגדיר מהו הצורך העסקי אותו בא הצ'אט בוט לפתור או לשפר, ורק לאחר מכן לגשת לאיפיון הצא'ט בוט. לאחר הגדרת הצורך ניתן להקים צ'אט בוט אשר בא לתת מענה ייחודי לצורך זה. התאמת הצ'אט בוט לצורך היא המתכון להצלחתו.

אם אינכם בטוחים או מתקשים בהגדרת הצורך – נשמח לשוחח אתכם ולייעץ בנושא.
לשאלות או ייעוץ צרו אתנו קשר בטלפון 03-9415550 שלוחה 1.

InforUMobile הקימה פלטפורמה מתקדמת לבניית צ'אט.
השימוש בכלי לא מצריך ידע טכני ואינו דורש תכנות או שפת קוד כלשהי. המערכת כוללת אשף ידידותי בעל יכולות מתקדמות ביותר מצד אחד וממשק תבניות להרכבה של בוטים בשיטת עשה זאת בעצמך, והפצתם בפלטפורמות הרלוונטיות.

shutterstock_541665958 [Converted]-35

בסרט תוכלו ללמוד בדיוק כיצד ניתן לבנות צ'אט בוט במערכת של InforUMobile  – מומלץ לצפייה!

3

 

לצפייה בסרטים נוספים בערוץ היוטיוב שלנו – לחצו כאן

לקריאת חומרי הדרכה, מקרי לקוח וסיפורי הצלחה – לחצו כאן

נגישות