ניוזלטר 

ניוזלטר הוא ערוץ קשר מצוין עם הלקוחות שלכם, כל עסק יכול להשתמש בערוץ זה כדי להתחיל, לתחזק את הקשר עם הלקוחות שלו הן לצורכי שיווק ומכירה והן לצורכי שירות ותפעול.

מחקרים מראים שעסקים העושים שימוש נכון ורציף בניוזלטר על מנת לשמור על קשר עם לקוחותיהם, מצליחים להגדיל את המכירות שלהם ולייצר לעצמם ערוץ הכנסה פעיל לאורך זמן.

במאמר זה תוכלו למצוא מידע אודות ניוזלטר דוגמאות, עצות ושיטות פעולה אשר בעזרתן תוכלו ללמוד איך יוצרים, כותבים ומעצבים ניוזלטר.

בעזרת מערכת InforUMobile תוכלו לבחור תבנית עם ניוזלטרים שאותם ניתן בקלות להתאים ולשנות לפי הצרכים שלכם. בעזרת המערכת תוכלו לעשות ניוזלטרים עם פרסונליזציה ותוכלו לבצע מדידה פשוטה.

shutterstock_541665958 [Converted]-39

תכונות מודול דיוור ניוזלטר – לחצו כאן
לצפייה בסטטיסטיקות עולמיות בנושאי ניוזלטר מתוך מאמר של חברת smartinsights – לחצו כאן

ניוזלטר – כך תכינו:

שיווק באמצעות משלוח של ניוזלטר ללקוחות שלכם, היינה פעולה אשר יכול ליצור תשואה גבוהה עבורכם. אולם לפני שנגשים להקמה ולמשלוח של ניוזלטר, חשוב מאוד להכיר את התכונות השונות אשר יאפשרו לכם לבנות ניוזלטר בעל ערך רב יותר ללקוח שיקרא אותו.

להלן מספר דוגמאות לניוזלטרים שניתן לשלוח ללקוחות, או להתאים לפי הצרכים של העסק שלכם.

ניוזלטר

סרט המתאר את תהליך הקמת הניוזלטר מתוך מערכת הניוזלטרים שלנו.

בזכות 15 שנות הניסיון שלנו בתחומי השיווק הדיגיטלי לעסקים, ואלפי העסקים שעושים שימוש בפלטפורמת הניוזלטר שלנו, יש לנו את היכולת לדעת אילו עיצובים עובדים טוב יותר בתחום הניוזלטרים.

נשמח לעמוד לרשותכם בשאלות נוספות בנושא.

בהצלחה!

נגישות